2021/22 оқу жылына арналған оқу процесінің кестесі

Құрметті талапкер!
Академик Ә.Қуатбеков атындағы Халықтар достығы университетіне қош келдіңіз!
Академик Ә.Қуатбеков атындағы Халықтар достығы университеті-бұл білім шекарасын кеңейтетін университет; бұл-таланттар тәрбиеленетін және Көшбасшы болуға дайындап, білім бағаланатын университет; өз тарихын сақтайтын және құрметтейтін, модернизациялайтын, өзінің динамикалық болашағына сенімді түрде қадам басатын университет.
Академик Ә.Қуатбеков атындағы Халықтар достығы университеті-бұл жоғары білікті мамандардың ұстаханасы, бұл оның түлектерінің табысты мансабының кепілі, бұл әлемді ашатын университет.
Керемет мүмкіндіктер аумағына қош келдіңіз.
  • ЖОО аумағында оқу корпустарында, кітапханаларда және жатақханаларда Ashyq қосымшасы немесе оның аналогы міндетті түрде пайдаланылатын болады. Оқу ғимараттарына “жасыл” және “көк” мәртебесі бар студенттер жіберіледі.

1-курс

13.09.2021