Озат студенттерге арнайы гранттар бөлінді

Ағымдағы жылдың 10-24 шілде аралығында өтетін жазғы мектеп оқыту бағдарламасына Мәскеу мемлекеттік тағам өндірісі университеті тарапынан,  келісім-шарт негізінде академик А.Қуатбеков атындағы Халықтар достығы университетінің 6 студентіне арнайы гранттар бөлінген болатын.

Осыған сәйкес, 13 маусым күні академик Ә.Қуатбеков атындағы Халықтар достығы университетінің  ректоры, медицина ғылымдарының докторы, профессор Рабиға Әбдімұсақызы Қуатбекова университетіміздің техникалық мамандықтарда үздік оқитын 6 студентіне салтанатты түрде  гранттарды табыс етті.

Атап айтқанда, Сейдалы Ердаулет, Бейсенбаев Ескендир, Жарылкапов Уктурбек, Барыталиев Арсен, Алиханов Жасулан, Әбдімәлік Әшімхан-ең үздік студенттер атанып, аталмыш оқу орынының грантына ие болды.

Жазғы мектепке, студенттеріміз оқу бойынша Мәскеу мемлекеттік тағам өндірісі университетінің студенттерімен тәжірибе алмасып, оқу бағдарламаларымен танысып, білімдерін жетілдіретін болады.