Экономика кафедрасы студенттерінің жетістіктері

2023 жылғы 15 ақпанда “Экономика” кафедрасының профессор-оқытушылар құрамы мен студенттері Өскемен қаласындағы Inscience Asia ғылыми-білім беру орталығында «Менің кәсібім педагог» конкурсына және «Инновациялық идеялар жәрменке» атты V Республикалық Халықаралық  олимпиадасына  қатысты, онда 6В04150 ББ 4 курс студенттері – «Мемлекеттік жергілікті басқару» – Әбдіқадыр Бекзат, Таңатар Оразкөл, ББ 6В04130 – “Есеп және аудит” – Мамуржанова Рушанабану, Шырынбек Мадина II дәрежелі диплом алды, ғылыми жетекшісі: э. ғ. к., ақа оқытушы –  Г.С.Бердибекова,  ББ 6В0414 – «Қаржы – Зайнулла Байқожа, Бейбіт Аяжан,

ББ 6В04110 – «Экономика» – Махаматкаримов Нурдавлат  ғылыми жетекшісі: магистр, аға оқытушы Абдурахманова З.А., және V Республикалық  педагогикалық олимпиадада “Менің атағым педагог” эссе номинациясында жеңіске жеткені үшін оқытушылар Байтілеуов С. С., Сабенова Б. Н., Тоқтыбаева м. ж., Баданбаев К. А., Абдурахманова з. А., Кененбаева Ж. Т., Кенжебекова И. П. конкурсқа қатысқаны үшін Ш дәрежелі диплом алды. Студенттердің конкурстарға, семинарларға олимпиадаларға, конференцияларға қатысу – ол өзін-өзі дамытуға және шығармашылық ізденіске серпін береді, онда ғылым мен танымға деген шынайы қызығушылық тудырады, студенттердің жалпы кәсіптік пәндерді оқу кезінде алған білімдері мен дағдыларын дамытады, бұл кәсіптік даярлыққа жоғары нәтиже беруі тиіс, сонымен қатар студенттердің жеке дамуының білім беру ортасы ғана емес, сонымен қатар оқытушылардың жеке және кәсіби өсуі. «Экономика» кафедрасының профессор-оқытушылар құрамы оқытушылар мен студенттерді шын жүректен құттықтаймыз!