«Химия және биология» кафедрасының ұжымы 14.02.2024ж бейіндік пәндер бойынша бітіруші 11-сынып оқушылары арасында Химия және Биология пәндерінен өткізген олимпиадасының есебі.

«Химия және биология» кафедрасының  ұжымы 14.02.2024ж бейіндік пәндер бойынша бітіруші 11-сынып оқушылары арасында Химия және Биология пәндерінен өткізген олимпиадасының есебі.

Олимпиада жаңа корпуста 214 А «Химия-биология қосарланған мамандық» дәрісханасында

сағат 10-00-де өткізілді.

Комиссия құрамы:

1.Төраға– т.ғ.д.,профессор «Химия және биология» кафедрасының      меңгерушісі Ташкараев Рахматулла Абдуллаевич

2.Комиссия мүшесі– «Химия және биология» кафедрасының х.ғ.к.,профессор     Махмудов Жамалидин Усманович

3.Комиссия мүшесі-«Химия және биология» кафедрасының б.ғ.к.,доцент Халмурзаева Бибиосия Абдукаримовна

4.Комиссия мүшесі– «Химия және биология» кафедрасының б.ғ.к.,доцент Есқараев Нуралы Муслимулы

5.Комиссия мүшесі– «Химия және биология» кафедрасының б.ғ.к.,аға оқытушы Батиров Бабир Мехманович

6.Комиссия мүшесі– «Жаратылыстану-инженерлі» факультетінің деканы з.ғ.к., аға оқытушы Илесов Зангар Конысбекович

Олимпиадаға 7 мектептен жетекшілерімен 30 бітіруші түлек қатысты. Пән олимпиадасын ұйымдастырушылар мен қазылар алқасының ұйғаруымен жеңімпаздарға жүлделі орындар белгіленіп, марапатталды.

Олимпиада жеңімпаздарына төмендегі жүлделі орындар белгіленді:

Жеңімпаздарға диплом (І-ІІ-ІІІ дәрежелі) берілді.

Олимпиадаға белсенді қатысқандары үшін мектеп басшылары, жетекшілері және бітіруші түлектері ректордың алғыс хатымен  марапатталды.

Олимпиадаға қатысушыларды «Химия және биология» кафедрасының профессор оқытушылар құрамымен және комиссия мүшелерімен таныстырдық.

Олимпиадаға қатысушыларды жайғастырдық. Олимпиада басталды.

Олимпиаданың нәтижесін,комиссия анықтаған жеңімпаздарды хабарлады.

1.№23 мектеп лицей З.Космедемянская атындағы  жалпы орта мектебінің оқушылары, жетекшісі Куралбаева Ботакөз Бақтыбековнаның  басшылығымен келіп белсенді қатысты. I– дәрежелі дипломмен және алғыс хатпен Тасбулатова Арайлым марапатталды.

2.Сыдық Исмаилов атындағы  жалпы орта мектебінің оқушылары, жетекшісі Жамалбекова Арайлым Боранбаевнаның басшылығымен келіп белсенді қатысты. II– дәрежелі дипломмен және алғыс хатпен Кадырбек Руслан марапатталды.

3.№23 мектеп лицей З.Космедемянская атындағы жалпы орта мектебінің оқушылары, жетекшісі Куралбаева Ботакөз Бақтыбековнаның басшылығымен келіп белсенді қатысты. III– дәрежелі дипломмен және алғыс хатпен Алданазар Нұрымханбет  марапатталды.

Жетекшілерді және олимпиадаға қатысушыларды марапаттау.

Университетімізге экскурсия жүргіздік.