Утенов Жумахан Жаркынбекулы

Бірінші проректор,

заң ғылымдарының кандидаты, доцент

Білімі

• 1995 жылы Қазақ Ұлыттық Университетінін ғылыми кеңесiнде «Жасы кәмілетке толмаған киын тәрбиелі жасөспірімділердiн кылмысы» атты такырыбында заң ғылымдарының кандидаттык диссертациясын үздiк корғады.

Еңбек өтілі

• 2022 жылдан бастап Академик Қуатбеков атындағы Халыктар Достығы университетінде 1-Проректор кызметін атқарады.
  • 2017-2022 оку жыл аралығында Қазақ Ұлттық Аграрлық университитінде Ректор кеңесшiсі кызметін атқарған.
  • 2015-2017 оқу жылдары Оңтүстік Қазақстан педогогикалык университетінде проректор кызметін атқарған.
  • 2005 жылы «КР Конституцияға 10 жыл» ҚР Білім министірлік тарапыннан грамоталармен марапатталған.
  • 2002-2003 оқу жыл аралығында Оңтүстік Қазақстан Сот және Сот төрелігі институтында ректорлык қызметін атқарған.
  • 1995-2002 оку жылдар аралығында Еуразия Ұлттық университетінде, Қазақ заң академиясына декандық, проректорлык кызметтер атқарған.
  • 2001 жылы «Қазақстан 10 жылдығы» медалінінің иегері.
  • Жоғарғы Оку саласындагы көп жылдык еңбектері үшін Мемлекеттік марапаттар иегері.
  • 1986 жылы КСРО «Еңбек ордені»