Проректорлардың жұмыс кездесуі

Бүгін, 2023 жылғы 1 ақпанда Satbayev University қабырғасында академик А. Қуатбеков атындағы ХДУ басшылығының ғылыми-білім беру процесін цифрландыру бағдарламасымен танысу мәселелері бойынша жұмыс кездесуі өтті.

Академик А. Қуатбеков атындағы ХДУ делегациясы бірінші проректор Ж.Ж. Өтенов және цифрландыру жөніндегі проректор М.К. Есенов Satbayev University басшылығымен кездесуде Е.И. Кульдеевпен – Басқарма мүшесі-Корпоративтік даму және стратегиялық жоспарлау жөніндегі проректор, А.Ж. Шоқпаровпен – Басқарма мүшесі-ғылым және халықаралық ынтымақтастық жөніндегі проректор; Б.А. Жәутіковпен – Басқарма мүшесі басқарма-академиялық мәселелер жөніндегі проректор цифрландыру және цифрлық трансформация мәселелері бойынша тәжірибе қабылдаудың интеграциялық мүмкіндіктерін талқылады.

Кездесу достық атмосферада өтті. Екі тарап та толық түсіністікке қол жеткізді және жемісті ынтымақтастыққа дайын.