Сандық 4K(G)форматындағы ынтымақтастық

Академик А. Қуатбеков атындағы ХДУ делегациясы Сәтбаев университетіне сапары аясында цифрландыру жөніндегі проректор, PhD М. Есенов пен  профессор, ITDCT Б. Жақыпбаевтың атынан “Автоматика және басқару” кафедраларының меңгерушілері Нахыпбек Алдияров және “Энергетика” кафедрасынан Сәрсенбаев, сондай-ақ жетекші ПОҚ және жас ғалымдармен бірқатар пилоттық кездесулер өткізді.

Сапар барысында кафедра басшылығы материалдық-техникалық базаны және аспаптармен және жабдықтармен заманауи салалық жарақтандыруды көрсетті.

Өзара тиімді ынтымақтастық туралы меморандум шеңберінде ғылыми-білім беру және зерттеу қызметінің бірқатар бағыттары бойынша екіжақты ынтымақтастық туралы бастапқы келісімдерге қол жеткізілді.

Кездесу барысында цифрландыру жөніндегі проректор М. Есенов “РЭТ “мамандығының үшінші курс студенттері үшін цифрлық трансформация және ақпараттық қауіпсіздік бойынша экспресс-дәріс оқыды.