Ашық есік күні өтті🏢

🏢Академик Ә.Қуатбеков атындағы Халықтар достығы университетінде Ашық есік күні өтті.
Ашық есік күніне 11-сынып мектеп бітірушілері мен колледж түлектеріне жоғарғы оқу орнымыздың ішкі тынысымен таныстыру барысы жүргізілді, яғни арнайы жабдықтармен жабдықталған зертханалық кабинеттер🧑🏻‍🔬, спорт зал🤾🏻, кітапхана📚, асхана☕️, медпунк🏥, компьютермен толықтай қамтамасыз етілген аудиториялар👩‍💻, лекция аудиториялары👨🏻‍🏫мен Академик Ә.Қуатбеков атындағы мұражайға толықтай анықтамалар беріліп, Университеттің құрылуымен бүгінгі таңдағы дамуы жайында келген бітіруші түлектерге ақпараттар берілді📌.
Ашық есік күні арнайы ұйымдастырылған мерекелік іс-шарамызға келген мектеп-коллежд директорларымен жауаптыларына басшылық тарапынан арнайы Алғыс хаттар табысталып, түлектерге білім беру бағдарламаларымен ақпараттар беріліп, кәсіби бағдар беру жұмысы жүргізілді.