Халықаралық ынтымақтастықты дамыту, шетелдік жоғары оқу орындарымен білім беру және ғылыми байланыстарды кеңейту және нығайту

Халықаралық ынтымақтастықты дамыту, шетелдік жоғары оқу орындарымен, ғылыми және білім беру орталықтарымен білім беру және ғылыми байланыстарды кеңейту және нығайту “Педагогика және психология”кафедрасы қызметінің басым бағыты болып табылады.

2022 жылдың тамызында академик А.Қуатбекова атындағы халықтар достығы университеті Ташкент экономикалық және педагогикалық институты арасында меморандум жасалды. Сондай-ақ, бірлескен білім беру бағдарламасын іске асыру туралы шарт және 2022-2023 оқу жылына арналған іс-шаралар жоспары бекітілді.

Екіжақты ынтымақтастық байланысын нығайту және тәжірибе алмасу үшін Ташкент экономикалық және педагогикалық институтынан доцент А.Д.Кәрімжанов дәріс оқуға шақырылды.

Тәжірибе алмасу үшін Ташкент экономикалық және педагогикалық институтынан дәріс оқуға шақырылды.