Жәрмеңкеге қатысу

2023 жылдың 30 наурыз сағат 10.00-де қала әкімінің ұйымдастырумен «Бизнестің жол картасы 2025» мемлекеттік бағдарламасының кәсіпкерлікті дамыту жолындағы  жәрмеңкесіне 4 курс студенттері қатысты. Бұл жәрмеңкеде бітіруші түлектеріміз мемлекеттік грант ұтып алып өз кәсіптерін  ашып отырған азаматтармен танысып қайтты.

Біздің түлектер мемлекеттен қайтарымсыз грант бағдарламасымен кәсіп ашу мүмкіншіліктерге көз жеткізді. Мемлекет, бизнеске нақты қолдау көрсетініне сеніп,түлектер жаңа идеяларымен орта бизнес ашуға жүзеге асыратындықтарын атап өтті. Бұл іс-шарадан түлектеріміз керекті мәліметтерді алды.

Шымкент қала әкімі Айтенов Мурат Дуйсенбекович студенттермен сұхбаттасуда.Кәсіпкерлікті дамытып, жастарға жаңа жұмыс орындары ашылғаны көңілді қуантады.