Хабарландыру

Академиялық ұтқырлық бағдарламасы аясында Польшамен түзілген Келісім-шарт бойынша, Луис Халықаралық университетінің бизнес жоғары мектебінің (Новый Сонч, Польша) доценті, Селезнева Руслана Витальевна  тәжірибе алмасу мақсатында «Информатика және математика» кафедрасының профессор-оқытушылары және Информатика, Математика білім беру бағдарламасының 2,3  курс студенттеріне:

«Педагогикадағы цифрландырудың заманауи саясаты»:

1) Қазіргі білім беру саясаты. Еуропалық Одақ тәжірибесі.

2) Математика және информатика пәндері бойынша мұғалімдерді     дайындау мысалында мектеп педагогикасындағы цифрлық технологиялар

3) Информатиканы оқытудағы ақпараттық-коммуникациялық технологиялар

4) Математиканы оқытудағы ақпараттық-коммуникациялық технологиялар

5) Символдық математика. Мектептегі жау немесе дос?

6) Жасанды интеллект технологиялары, қазіргі педагогиканың парадокстары мен міндеттері (Chat GPT)

7) Мұғалімнің инновациялық цифрлық жұмыс құралдары

8) Цифрлық оқытудың ақпараттық ресурстарын әзірлеу әдістері

9) «Мұғалімнің цифрлық портфолиосы» тақырыбында шағын конференция

10) «Цифрлық педагогика» студенттік эссе байқауы

тақырыбыптарында 17.04.23ж. – 27.04.23ж. аралығында, ZOOM  платформасы арқылы, онлайн курс өткізуі жоспарлануда. Университетіміздің студенттерін онлайн курсқа қатысуға шақырамыз.