Экономика кафедрасы ұйымдастырған «Кітапхана саяхаты» жобасы

2022 жылдың 10 сәуірінде сағат 12-00-де «Экономика» кафедрасы Дүниежүзілік кітап және авторлық құқық күніне арналған «Кітапхана саяхаты” жобасын ұйымдастыру, әлемнің түкпір-түкпірінен бестселлер-кітаптарды талқылау тақырыбында іс-шара өткізді. Іс-шараға кітапхана меңгерушісі К.С. Сұлтанбекова, кафедраның профессорлық-оқытушылар құрамы, магистранттар мен 1 курс студенттері қатысты.

Іс-шараның мақсаты – профессорлық-оқытушылар құрамының, магистранттар мен студенттер кітапханасына қызығушылықты арттыру, оқырман көкжиегін кеңейту, білімін кеңейту, дағдыларын қалыптастыру және бекіту, кітаптарға деген сүйіспеншілік пен ұқыптылыққа тәрбиелеу. Студенттер қызықты баяндамалар дайындады.

Кітапхана бүгінде қоғамның кең топтарының мүдделерін жинақтайтын, кітапханалық қызмет көрсетуді жақсартуға, кітапханалық іс-шараларды жарқын әрі сапалы етуге көмектесетін, пайдаланушылардың ПОҚ, сондай-ақ университет магистранттары мен студенттері үшін қажетті ақпарат пен қызметтерді алу қажеттілігін қанағаттандыратын мекеме болып табылады.