Start – UP байқауы ХХІ ғасырдың инновациялық жобасы

2023 жылғы 25 сәуірде 6в04110 – “Экономика”, 6в04130 – “Есеп және аудит”, 6В04140 – “Қаржы”, 6В04150 – “мемлекеттік жергілікті басқару” білім беру бағдарламалары бойынша 1,2 курс студенттері Расілбек Рысбек, Мамуржанова Рушанабану, Әуезханова Дилорамхан, Зайнулла Байқожа ЖҰМАҚОЖАҰЛЫ, эгамберганова Дияра Start-up байқауына қатысты ХХІ ғасырдың инновациялық жобасы, байқаудың ұйымдастырушылары” G-IT COMPANY ” г. Шымкент ” TO be pro (BI Group құрылыс компаниясының мысалында) “тақырыбында инновациялық жобаны ұсынды және лайықты қорғады, ғылыми жетекші магистр, аға оқытушы Абдурахманова Зулпаруза Әмірбекқызы болып табылады.

Конкурсты өткізудің мақсаты-конкурсқа қатысушылардың инновациялық қызмет саласындағы кәсіпкерлік бастамаларын жүзеге асыру, бәсекеге қабілетті тұлғаны, әлеуметтік жауапкершілік пен кәсіпкерлікті дамыту үшін жағдайлар жасау.

Конкурстың міндеттері:

– Жастардың іскерлік белсенділігін дамыту;

-оларды іске асыруға одан әрі жәрдемдесу үшін перспективалы инновациялық бизнес-жобаларды іріктеу;

– кәсіпкерлік қызметте инновациялық ойлауды қалыптастыруға ықпал ету;

-Қазақстан Республикасындағы Start up-қозғалысын қолдау және дамыту.

Байқауға қатысқаны үшін студенттер II дәрежелі дипломмен марапатталды.

Біз студенттерімізді шын жүректен құттықтаймыз!