Beeline Bootcamp Light Shymkent

2023 жылғы 3 маусымда Шымкентте Beeline Қазақстан Shymkent Hub-пен бірге алғаш рет университеттердің талантты студенттері, магистранттар, жақында бітірген түлектер, свитчерлер және IT және digital-да мансабын бастағысы келетіндер үшін Beeline Bootcamp Light өткізді.

Іс-шарада Agile және компанияның жетекші сарапшыларынан Scrum және Custdev, бай нетворкинг, Head of Digital products Beeline Қазақстан Салтанат Жанұзақовамен танысу сияқты тақырыптар бойынша жаңа өнімдерді әзірлеу бойынша қызықты воркшоптар өткізілді.

Академик Ә.Қуатбеков атындағы Халықтар достығы университетінің цифрлық қызметкерлері: цифрландыру жөніндегі проректор М.К. Есенов, E-Tech Hub бас ғылыми қызметкері, PhD, қауымдастырылған профессор Б.Е. Жакипбаев, IT-маман С.Ж. Расул конкурстық іріктеуден өтіп, Beeline Bootcamp Light Shymkent-ке белсенді қатысты.

Университеттің бас цифрлық офицері М.К. Есенов іс-шара аясында Head of Digital products Beeline Қазақстанмен кездесу барысында Салтанат Жанұзақова академик Ә.Қуатбеков атындағы Халықтар достығы университетіндегі IT-қызметі туралы (цифрлық трансформация және технологиялар трансферті департаментінің қызметі, E-Tech Hub қызметі туралы) айтып берді. Бұл мастер-класстар барлығына пайдалы тәжірибе болатынына және IT-ой-өрісін кеңейтуге көмектесетініне сенім білдірді.