Жұмыс берушімен кездесу

15 қараша Ұлттық валюта – тенге күні  мерекесіне орай Шымкент қалалық «Халық банк» филиалының директоры Ратаева Гульнара Қасымжановна және директор орынбасары Томин Евгении Михайловичті университет ұжымы атынан арнайы құттықтап бардық.

Осы сәтті пайдалана отырып,  барысында жоғары білімді бәсекеге қабілетті мамандарды дайындау мәселелесі, олардың одан әрі жұмысқа орналасуы, білім сапасын көтеру және түлектердің кәсіби қасиеттерін дамыту, сондай-ақ университет пен жұмыс берушілер арасындағы серіктестікті одан әрі нығайту мәселелереі кеңінен қарастырылды. Оқытудың дуальды форматы элементтерін енгізудің тиімділігі, жас мамандарды қолдаудағы әлеуметтік саясат мәселелері туралы жеке атап өтті. Іс-тәжірибеден өтетін бөлме дайындағандары туралы, алдағы уақытта жас студенттерге бар жағдай жасалғандықтарын мәлімдеді.