«Міндетті медициналық әлеуметтік сақтандыру жүйесінде, халықты тарту» мақсатында жасалынған іс-шаралар

«Тегін медициналық көмектің кепілдік берілген көлемі және міндетті әлеуметтік медициналық сақтандыру шеңберінде көрсетілетін медициналық көмек» бойынша, университет студенттері білікті медициналық көмекпен қамтамасыз ету мақсатында өз келісімдері бойынша ҚР ДС министрлігінің 13.11.2020 жылғы No194«Медициналық -санитариялық алғашқы көмек ұйымдарына бекіту қағидаларын туралы» бұйрығына сәйкес университет бас ғимаратында оқитын студенттерді келісім-шарт негізінде , 15-қараша мен 15 желтоқсан аралығында тіркеу науханы кезінде, өз ерікімен төмендегі медициналық орталыққа тіркелді.

1-курс: ЖШС «Kuandyk-R corporation» медициналық орталық;
мекен жайы Диваева 47;.
2 – курс: ЖШС «Алфа мед» мед.орталық; мекен жайы Аймауытова көшесі 122;
3-курс: ЖШС «No14 Емдеу орталығы» медициналық орталық;
мекен жайы Аймауытова көшесі 122
4-курс: ЖШС«ЕР-АНА» мед.орталық; Ақпан батыр көшесі 108.
Кейбір студенттер өздерінің тұрғылықты мекен жайындағы емханаларда тіркелген.Бүгінгі күнде студенттеріміз, ерікті түрде әлі де қалаған емханаларға тіркелуде. Келісім-шарт негізінде осы емханалардан студенттеріміз тегін алғашқы медициналық көмек, әрі қарай тексерулерден өтіп, күндізгі емхана емін алуға құқылы.