Жылына бір рет флюрографияға түсу әрбір адам міндетті. «Туберкулезден қалай қорғанамыз?»

«Академик А.Қуатбеков атындағы Халықтар Достығы университеті» «Туберкулездің алдын алу » мақсатында келісім –шарт негізінде , ЖШС «Kuandyk- R corporation» медициналық орталық жылжымалы КРФ-112 флюрографиялық цифрлық рентген кешені 1-курс білім алушылары флюрографиялық тексеруден өтілді. Өтілгендердің саны 214, барлығының тексеру нәтижесінде оң.
Қалған екінші, үшінші, төртінші курс студенттері өздері тіркелген емханаларға барып флюрографиялық тексеруден өтуде. Кейбір алдынырақ флюрографияға түскен студенттер , өз тексеру нәтижелерін өткізуде.
Сонымен қатар «Туберкулезден қалай қорғанамыз?» атты тақырыпта, емхана фтизиаторлары студентте мен бірге дөңгелек үстел жүргізілді . Дөңгелек үстел барысында студенттер өздерін не керекті мағұлматты алды. Ауырып ем іздегенше, ауырмайтын жол іздеу бастапқы міндетіміз. Салауатты өмір салтын ұстана отырып, денсаулығымызды сақтайық!