6В07320-Құрылыс білім бағдарламасы бойынша 4-курс студенттері “BI Group” компаниясында іс-тәжірибеден өтуде

Академик Ә.Қуатбеков атындағы Халықттар достығы университетінің 6В07320-Құрылыс білім бағдарламасы бойынша 4курс студенттерін келісім шарт негізінде  “BI Group” компаниясындағы студенттерді  кафедра  меңгеруші Махмудова Гулжамал Имомкуловна мен «Жұмыспен қамту және іс-тәжірибе бөлімінің» меңгерушісі Шалкеева Айсулу Анваровна практикадан өтілу сәттін терсеріп қайтты. Ғимараттарды ақпараттық модельдеу, ең заманауи және жетілдірілген технологиясымен танысып практикадан студенттеріміз өтуде. Студенттеріміз “BI Group” компаниясының “Арман қала” атты обьектісінде практикадан өтуде. “BI Group” компаниясының “Арман қала” атты обьектісінің құрылыс директоры Елубаев Дулат Агыбаевич осындай ірі компанияларға құрылыс мамандығының 4 курс студенттеріне жұмыс істеуіне мүмкіндіктер бар екенің және құрылыс обьектілерін меңгерушілерімізге таныстырып студенттерімізге алғысын білдірді. Студенттер практика кезіңде жауапкершілігі мол және қызығушылықтары жақсы екенің аттап өтті. Студенттерімізді жұмысқа алып қалуғада ұсыныстарын білдіртті.  Іс тәжірибе барысында 40-қа жуық студенттер құрылыс нысандарындағы материалдарымен танысып, ондағы жұмыс барысын өз көздерімен бақылады . “BI Group” тұрғын үй кешенi өзiндiк заманауи дизайнерлік идеяларымен және өмір сүрудің қолайлы жағдайларымен ерекшеленеді . Болашақ құрылысшылар жұмыс барысымен танысып қана қоймай, әрбір құрылыс заттарына терең тоқталып, қызығушылықтарын байқатты.