Алаштың ұлы жаршысы

Бүгін «Тарих және құқық» кафедрасының тәрбие жұмысының жоспарына сәйкес,   ”Алаштың ұлы жаршысы” тақырыбында дөңгелек үстел өтті.

Іс-шараға қатысқан қонақтар:

1. Т.П.Раимбердиев – Ғылым және инновациялық жұмыстар жөніндегі проректор
  2. Е. Қожабеков – «Гуманитарлы-педагогикалық» факультетінің деканының орынбасары
  3. К.Б.Кемельбеков- «Тарих және құқық» кафедрасының меңгерушісі
  4. Ш.Ж.Нартбаев – т.ғ.к., доцент
  5. Д.Б.Жақаш – т.ғ.к., аға оқытушы
  6. Е.Көпжазарұлы- ҚР дизайнерлер одағының мүшесі
  7. Г.Е.Сартаева – магистр, аға оқытушы
  8. А.К.Уралбаева – магистр, аға оқытушы
  9. Ш.Б.Харжауов магистр, аға оқытушы
  10. Н.А.Коспанбетова – магистр, аға оқытушы
  11. Білім алушылар қатысты

Дөңгелек үстел мақсаты: Алаш идеясы – бүгінгі Тәуелсіз Қазақстанның да басты идеяларының бірі, ал бүкіл қазақ даласын осыдан бір ғасырдай уақыт бұрын Алаш рухына бөлеген ұлы қазақтар аманатының жөні бөлек. Алаштың аманатын санамызға сіңіру, соған лайық еңбек ету, өткенге құрмет көрсету. Ал құрметтің негізгісі – Алаш идеясын ұрпақ бойына сіңіру. Алаш идеясы – ұлтты біріктіруші, тұтастырушы идея ретінде қашан да қазақпен бірге жасайды. Алаштың жолы, Алаш кайраткерлері қалыптастырған ұлттық санамызды жаңғырту сапары- бүгінгі тәуелсіздігімізді тұғырлы етер берік ұстанымдардың бірегейі екендігін өскелең ұрпаққа түсіндіру.