Встреча с работодателем

15 ноября представители УДН им. А. Куатбекова от имени коллектива вуза поздравили директора Шымкентского городского филиала «Народный банк» Ратаеву Гульнару Касымжановну и заместителя директора Томина Евгения Михайловича с профессиональным праздником работников финансовой системы Республики Казахстан – праздником Дня национальной валюты – тенге.

Осы сәтті пайдалана отырып,  барысында жоғары білімді бәсекеге қабілетті мамандарды дайындау мәселелесі, олардың одан әрі жұмысқа орналасуы, білім сапасын көтеру және түлектердің кәсіби қасиеттерін дамыту, сондай-ақ университет пен жұмыс берушілер арасындағы серіктестікті одан әрі нығайту мәселелереі кеңінен қарастырылды. Оқытудың дуальды форматы элементтерін енгізудің тиімділігі, жас мамандарды қолдаудағы әлеуметтік саясат мәселелері туралы жеке атап өтті. Іс-тәжірибеден өтетін бөлме дайындағандары туралы, алдағы уақытта жас студенттерге бар жағдай жасалғандықтарын мәлімдеді.